Harmonizační terapie

Bachovy květové esence

Jsou výtažky z květů nejedovatých bylin rostoucích ve volné přírodě. Tyto esence jsou vyrobeny v 38 kusech základních esencí působících určitým způsobem na lidskou psychiku. Jejich správná kombinace přináší psychickou rovnováhu a emoční vyrovnanost. Ve spolupráci s terapeutem můžete výrazně zvýšit kvalitu svého života a dosáhnout pocitu štěstí. Onemocnění je v podstatě důsledek konfliktu mezi duší a myslí, který nelze odstranit jinak, než duchovními snahami.

Vaše duše zná cestu,po které máte jít a neměli byste z ní sejít. Pokud se na své cestě odchýlíte, dojde k disharmonii a začíná boj mezí duší a tělem, což vede k narušení tělesných funkcí, protože mysl řídí duševní i fyzický stav člověka.

Každému onemocnění předchází negativní duševní stav. Každý problém, stres, strach, závist, nenávist, egoismus, lakota, ale i nevědomost jsou těmi pravými příčinami nemocí. Je nesmírně důležité být pozitivně naladěný, šťastný a být v souladu se svou duší.Uznávám, že ne vždy to je jednoduché a daří se nám negativní emoce potlačit a harmonizovat své myšlení.

A právě esence jsou dokonalým pomocníkem při harmonizování lidské osobnosti, neboť být v harmonii sám se sebou je smyslem života.Tyto rostliny mají vyšší frekvenci, která se netýká fyzického těla, je jemná, jde do podvědomí a harmonizuje lidské myšlenky a tím léčí i fyzické tělo. Každý člověk potřebuje specifickou kombinaci esencí, která je v souladu mezi jeho tělem, myslí a duší.

Užívání esencí není nijak omezeno, mohou ji užívat všichni, pomáhají v těhotenství, po operacích, před operacemi, při psychických poruchách….

Hlavním smyslem uzdravování je vrátit člověku chuť do života, snahu být zdráv nejen tělesně, ale především duševně.

Esence jsou rozdělené do sedmi skupin:

  1. Léčení strachu
  2. Léčení nejistoty
  3. Léčení nedostatku zájmu o přítomnost
  4. Léčení pocitu osamělosti
  5. Pro lidi, kteří se dají lehce ovlivnit a neumí říci ne
  6. Lidem ,kterým chybí odvaha,jsou zoufalí a mají nedostatek sebedůvěry
  7. Lidé,kteří se příliš starají o druhé

Bachovy esence pomáhají všude tam, kde nejsou v pořádku lidské emoce. Když cítíte strach, úzkost, propadáte panice, trpíte pocitem nedůvěry, neovládáte svůj vztek, jste příliš náchylní ke stresu, pomáhá navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla , mysli a duše. Dále zvládá krizové situace, jako jsou rozvod, rozchod s partnerem, ztráta zaměstnání, smrt blízkého člověka. Působí pozitivně na dospělé i děti a dokonce i na zvířata.

Až sedm esencí lze namíchat do jedné lahvičky.

Namíchání esencí

1 - 2 esence100,- Kč
3 - 4 esence150,- Kč
5 - 6 esencí180,- Kč
7 esencí200,- Kč
ÿ htሴ˹>