Harmonizační terapie

Reiki ošetření

Reiki je životodárná energie vesmíru, kterou lidé pod různými názvy užívají k léčení od věků.

Usui Shiki Ryoko Reiki je tradiční metoda, kterou na svět přivedl Dr. Mikao Usui v Japonsku roku 1922. Od té doby prošla menšími proměnami. Nicméně původ práce s energií, na které je Reiki založeno, sahá do hluboké minulosti lidského společenství a bylo objeveno díky usilovné práci Dr. Usuiho v Tibetu ve starých indických rukopisech.Cítíte se vyčerpáni, nemáte dostatek energie, nedaří se Vám tak, jak si přejete??

Dopřejte si „ Reiki terapii“, načerpejte nových sil, nechte na sebe tuto krásnou energii při příjemné hudbě působit a dopřejte si navrácení sil, klidu a vyrovnání. Reiki pracuje s vitální energii (čchi,ki) ,která proudí tělem a jednotlivými energetickými centry (čakrami). Pokud jsou čakry vyrovnané a energie může volně proudit tělem, je člověk zdravý a vitální. Pokud je tomu naopak, můžeme spolu Vaše energetická centra harmonizovat a zjistit, proč Vám Vaše energie uniká.


Harmonizace čaker

Životní energie člověka proudí energetickými centry čaker. Pokud je kterékoli, i jedno z těchto energetických center porušeno, člověk je oslaben ve výkonu a jeho tělesné nebo psychické funkce vykazují poruchy, tedy příznaky nemoci. Nevyvážené energie v čakrách mají také silný účinek na city a nálady člověka.

Harmonizace čaker je metoda, vedoucí k otevírání a odblokování jednotlivých energetických center životní síly tak, aby jimi mohla dostatečně proudit životní energie. Energetický soulad čaker je základem obnovy tělesného zdraví a duševní pohody.

Po ošetření se cítíte příjemně uvolněni, často vnímáte pocity klidu a jednoty, radosti a lehkosti bytí. Stává se , že vám náhle „ blýskne „ a vy nacházíte řešení problému, s kterými jste si dlouho lámali hlavu.

Ošetření pomocí Reiki lze chápat jako komplexní proces, který jemně a nenásilně či přímo či nepřímo ovlivňuje , co se nám v životě děje. Dodá potřebnou sílu a energii , oživuje samoléčebné procesy těla a duše, dodává sebedůvěru a zvyšuje intuici a pomáhá vést k odpovědnosti za vlastní duševní a fyzické zdraví.

Reiki se doporučuje jako podpůrná pomoc při všech potížích jakéhokoliv fyzického onemocnění, zranění či psychické nerovnováhy. Je výbornou podporou při zvýšené zátěži fyzické i psychické – zkouškové období, stres v práci, fyzická únava, vyčerpání.

Terapeut je člověk, který se naučil energii intezivně přijímat a předávat dál za účelem pomoci. Reiki je neinvazivní síla , kterou se nelze „ předávkovat.

Pokud nevěříte, přijďte si to vyzkoušet.
Cena reiki ošetření ,harmonizace čaker 450,-Kč/hod.